Diskuse

ODS si udržela vliv na akciové společnosti Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Výstižné

4.10.2011 22:27 vložil Simeon Popov

No, pokud vidíte pouze rudě, pak je to špatné, avšak kolega Rut ze Ž(n)S Vám graficky i textem přiblížil počet a složení členů orgánů a.s.. Prosím, podívejte se lépe.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Výstižné

5.10.2011 10:46 vložil chk

Rudě vidím puze tehdy, když v zodpovědných orgánech jsou komunisté místo demokratické opozice, pane Popove. Přičemž ČSSD za opozici příliš nepovažuji, poněvadž v těch kšeftících s ODS jela docela dlouho.
Ale ke konkrétním jménům:
V přehledu pana Ruta vidím jak jména, která jsem zmiňoval výše (Lochman, Hurda, Kozumplíková), která rozhodně patří lidem, kterým bych nesvěřil ani třídní pokladničku v dobách mé povinné školní docházky, tak i jména Gruber, Císař, což sice nejsou politici, ale drzí gauneři nejhrubšího kalibru. Pak tam vidím tu komunistku Hronovou (to si opravdu nedovedu vysvětlit) a za ČSSD Kuciána, který mou důvěru také příliš nemá.
Takže, pane Popove, připadá Vám, že tito lidé do podobných orgánů opravdu patří? Mají důvěru vaší politické strany na Praze 3? Opravdu.......? :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Výstižné

19.10.2011 11:10 vložil chk

Doufal jsem, pane Popove, že mi nějak vysvětlíte to "rudé vidění". Přiznám se, že jsem tento termín vůbec nepochopil.
Jinak svůj názor na lidi zastupující Prahu 3 v různých společnostech jsem napsal snad dost jasně, teď by mě zýajímal názor Váš.....


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama