Diskuse

Pár řádek o tom, proč zvyšujeme nájmy v obecních bytech

Vložit nový příspěvek

Re: Dotaz

15.4.2019 15:40 vložil Žižkovák

Milá paní,

vymalování či výměna kachliček a vany v koupelně není rekonstrukce. Tyto úpravy dělají na vlastní náklady i ti co neplatí takto nízký nájem. Nebo to je opravdu rekonstrukce, tj. přeházení nosných panelů v paneláku? Naříkáte, že se do vašeho domu neinvestovalo. Asi proto, že nájem v těch domech je tak nízký, že si na rekonstrukci nevydělá. Jste znevýhodněni? V čem prosím vás při vědomí tak směšně nízkého nájmu oproti obvyklému na trhu? Nebo tím, že nemůžete k dosud nízkému nájmu byt odkoupit za rovněž nízkou privatizační cenu?
Není možné se prý odvolávat nas možné zvýšení mezd a důchodů .... byla jste totéž říct např. v samobsluze, aby prodávali za ceny 20 let staré, protože není možné se odvolávat na zvyšování platů? Rovněž zvyšování své mzdy/důchodu také vítáte, že?
Pokud vám připadá směšná výše nájmu 120Kč/m2 tak nehorázná, jistě je všude možně spousta lákavějších nabídek nájmu. Třeba vám poradí zástupy těch, kteří musí vyjít s nájmy 350Kč/m2 až jim budete vyprávět, jak nehorázný nájem máte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dotaz

16.4.2019 16:38 vložil Žižkovák

Vážený pane,

mě se zvýšení mzdy netýká, za 30 let jsem na nájmu zaplatila nemalou částku a rekonstrukcí nebylo myšleno přeházení nosných panelů. Nájem a slibovaný prodej bytů před 20ti lety byl někde jinde a srovnávat rohlíky s nájmem ???? Nejspíš jste jedl vtipnou kaši.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dotaz

16.4.2019 19:09 vložil Žižkovák

Nájem nerovná se splátka ceny bytu a každý kdo platí nájem zaplatil nemalou částku, to není nic neobvyklého. Kdyby někdo pronajímal byt s nájmem 120Kč/m2, tak za takové štěstí by mu každý líbal ruce.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama