Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Pouhá velkohubost

13.3.2014 20:54 vložil Simeon Popov

Dobrý den všem diskutujícím a Vám pane kolego Stropnický obzvlášť! Nechci zde psát dlouhý a nudný elaborát, ještě by někdo mohl namítnout, že to i tak neumím. Pouze několik stručných postřehů a korekcí:
- práce ve výborech, komisích, radách na MČ Praha 2 nebo Praha 3 nebo kdekoli jinde, je povětšinou kolektivní činností, se střetem různých představ a zkušeností, zřídka lze mluvit o nositeli myšlenky, ale dílo se vytváří společně (tomu se kolego říká koalice v rámci demokracie, nikoli autokracie), tj. to platí např. i o Pravidlech bytové politiky, takže nelze psát o Straně zelených, jako kdyby tato politická strana byla dominantním a nezávislým prvkem, jak na Praze 2, tak i na Praze 3! Mít něco v gesci na MČ a dokázat něco prací vytvořit, bez podpory politických partnerů, je prakticky většinou nemožné (nemají-li 20 a více z 36 hlasů). Ono koneckonců je dobře, že je v těchto poradních orgánech pluralita názorů, jinak by to sklouzlo úplně někam jinam, že?
K Vašemu nemalému úsilí odolávat politickým tlakům, které směřují k parcelaci novin podle koaličních subjektů, se radši ani nebudu vyjadřovat, jelikož sám sebe do tohoto aspektu „nátlaku“ asi nepočítáte a redakci jste vynechal úplně. Obsahovou kvalitu a zejména apolitičnost RN by měli posoudit čtenáři. Prosím, nechte to na nich!
Hezký den přeji!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama