Diskuse

Pirátské konspirační teorie vs. realita

Vložit nový příspěvek

teorie třesku pana Bellu

4.11.2018 11:07 vložil jiřina

myslím, že pan Bellu má chudou výbavu.
Jestli naposledy četl Danikena ( četly jsme ho před 20 lety jako děti) a teď je Daniken jediný, kdo ho napadá a navíc úplně mimo mísu, pak doporučuji radši mlčet , nebo si platit dobrého mluvčího.
Tohle je přece děsný!
Navíc, Žižkov by se 4 měsíce bez starostky /starosty obešel.A déle se na židli Bellu neohřál, pokud dobře počítám !
Kromě toho v létě nic moc radnice neřeší, jsou prázdniny a dovolený.


Reagovat  Reagovat s citací


opravdu se bezpečnostní situace zhoršila?

18.8.2018 12:07 vložil Matěj Michalk Žaloudek

Prosím, zda by mi někdo z týmu pana starosty či z příslušného odboru MČ P3 nemohl zaslat podklady pro tvrzení "bezpečnostní situace se v posledních měsících u nás zhoršila".Reagovat  Reagovat s citací


teorie???

8.8.2018 22:50 vložil Jan J. Adamek

Jenom teorie? Na Praze 3 vždy šla ODS ruku v ruce s ČSSD (pokud toho byla schopná) či za jakoukoliv cenu po korytech. V této straně nevidim žádný posun k lepšímu, ale to není jen ODS. Všechny politické strany (nebo spíše členové stran) v Praze cítí peníze pokud se dostanou ke správnému křeslu (třeba Pražské služby a.s.) a jak ukázali modří předchůdci na pozici starosty opravdu se nestydí chrochtat. Oni si totiž myslí že na ně nikdo nemůže.


Reagovat  Reagovat s citací


odchyt

8.8.2018 12:37 vložil Zdeněk jahn

Pane Bellu, na svem facebookovem profilu se v jednom z poslednich prispevku chlubite tim, ze zvysujete bezpecnost obcanu pomoci "chytani drogove zavislych". Rad bych se Vas zeptal, jak tento odchyt probiha a jaky ma efekt? (zeptal bych se u toho prispevku, ale blokujete si me stejne jako mnoho dalsich, kteri nejsou Vasimi obdivovateli).


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama