Diskuse

Rozhovor se starostkou Prahy 3 Ing. Vladislavou Hujovou

Vložit nový příspěvek

spíše +

2.3.2011 21:23 vložil Kardinál

No v zásadě ty odpovědi nejsou zlé. Opozice v dozorčích orgánech obecních A.S., větší otevřenost při výběrových řízeních... trochu se mi to tluče s aktuální realitou. Pokud vím, tak v těch akciovkách nenastala dodnes žádná změna. A obecní web taky nevypadá o nic otevřenější k občanům.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: spíše +

3.3.2011 20:56 vložil Karel Váňa

Jak píšete. Jestli paní starostka myslí fakt vážně změny jako větší otevřenost radnice a lepší servis, tak by se hodně rychle měla zbavit pana Sotony. Toho Sotony, který otevřeně kope za ODS a v minulém období "hájil tak vehementně zájmy všech občanů Prahy 3". Webovské stránky Prahy 3 jsou jenom jedním z množství důkazů!!!


Reagovat  Reagovat s citací


hmm...

2.3.2011 18:53 vložil j.svrcek

Zajímavý rozhovor. Proč by mělo z NNŽ vzniknout sídlo pochybných existencí? Pokud by setrval současný stav kdy je většina skladů a prostoru využita podnikateli tak k tomu nevidím důvod. Psát námitky a připomínky k úzmnímu plánu na Magistrát je sice hezké, ale téměř k ničemu. Za 4 roky se za Top09 stydět určitě nebudu, já je nevolil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: hmm...

4.3.2011 11:31 vložil koumák

Je podivné,že v současné době koluje jakási petice občanů za větší bezpečnost prostor nákladového nádraží,údajně adresovaná policii která by měla zajistit tyto prostory před případnými narkomany.Podivné je že se tato petice rozšiřuje péčí zastupitelů TOP 09.Může to být i součást nátlakové kampaně na prosazení developolerských snah .


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: hmm...

4.3.2011 18:08 vložil j.svrcek

Někomu začíná téct do bot a hrozí, že by se nějakou hnusnou památkou znehodnotil překrásný developerský projekt s veřejným zajmem jménem Jarovská spojka. O té petici jsem doteď neslyšel. Nějaký odkaz?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: hmm.Obměna kádrů minulé radnice ODS..

16.3.2011 13:29 vložil patrik

PS. Hezky odpovídala, ale.obměna kádrů z ODS se nekoná!....,
žádná slova o zeštíhlení radnice a obměny modrých kádrů ODS - paní starostka si nechala vnutit lotry typu sotony a tajemníka fišera! Oba těch průserů měli dost. Pan Sotona byl za celé období tím nejvíce kritizovaným , v Hlásné troubě (alias Radniční noviny) byl zodpovědný za ty nejvíce sprosté a urážlivě napadající čláky na očanská sdružení, prostě dobytek a mluvčí té sprosté části radnice (zvláště PH), pan Fišer jako ožralka (objevil se i TV).Těch se měla paní Ing. Hůjová zbavit a to ihned!
Dále vypsat výběrová řízení na vedení odboru výstavby (obviněný urban spolu s místostarostou šmejdem), vančuru - odbor dopravy - to co předvedl spolu s nýmandem Lochmanem při tragické události při výstavbě podzemních garáží v Lupáčově - smrt školačky z ZŠ Llupáčova-bylo nestydaté a zcela nezodpovědné! Bohužel z toho vedení MČ Praha 3 (s.Kozaplíková a další radní) nevyvodilo patřičné závěry! Odchod z dobře placených funkcí měl být samozřejmostí. Na to se ale v ODS nehraje! A pan nový místostarosta téměř nic nedělá s peticí a návrhy řešení i Pražských matek! Zase ODSák! Podnikatel.
A co další- vedení finančního odboru- předložené rozpočty nabubřelé a s příslušnými polštáři.Prostě a jednoduše: Provést hospodářský, finanční a personální audit Radnice MČ Praha 3 a vyvodit z něho důsledky.
Dále je nutné provést audit modernizace domů v Lupáčově ulici! prověřit odbornou způsobilost firmy Energie, zvláště jak nakládá s odpady při likvidaci s asbestem. A prověřit výběrová řízení! To by byl půser! Prostě a jednoduše:
AUDIT Č4INNOST "modré" RADNICE složené z podprůměrně odborných a lidských hoštaplerů, straníků z ODS, vedených předsedou oblastí rady ODS, kmotrem PH.
A nakonec- nechala jste si vnutit obsazení výboru pro územní rozvoj MČ Praha 3 odborníky typu pechy a hurdy! Ti tam působili v minulém období a jejich činnost byla zaměřena na budování a projektování podzemních garáží. Těmto "politikařům", členům ZHMP, odborníkům na plynové hospodářství (Pražská plynárenská a jejich funkce v představenstvu a dozorčích komisích a dalších "poloměstských firmách" ukazují co znamená politika a moc tzn, kmotrovství , hlavní jejich činnosti v ODS! Té strany, která se zpronevěřila občanům a je tvořena "podnikateli". Což jste paní starostko spadla z višně? Neznala jste tyto kádry z ODS?
A uvědomte si, že tak vytížený ředitel FN Vinohrady, navíc působící v privátní sféře a propojený na s. PH- v Art Frame- pan Marek Zeman by neměl mít vůbec čas na činnost (je předseda ) privatizační komise- proto taková nespokojenost s nedokončením IV. vlny privatizace -natož,aby nastartovala další! A je znám jako diletant - byl před 8 lety místostarostou pro dopravu. A za celé období vykonal prd, stání na silnicích Prahy 3 musela dotvořit radnice v minulém období! tak to jsou ti, s kterými jste se kvůli prebendě z moci spojili k vládniutí! Není Vám trochu šlouf?
Je toho moc, co se mi nelíbí. V zájmu svých korýtek (dobře placených z veřejných rozpočtů) jste nasedli na lep kádru ODS PH z Akropolí, který je dlouhodobě nepřijatelný jako politikař slušným občanů Praha 3 . Proč se neobrátíte na odborníky- nestraníky- a nenavrhnete je do výborů a komisí? Určitě najdete vzdělané slušné, nehrabivé a nezkorumplované!
Hodně sil do změn!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama