Diskuse

Spravedlnost privatizace je v dialogu

Vložit nový příspěvek

Re: Re: "Do Radničních novin prý polemika nepatří a občané si ji nepřejí číst"

6.10.2009 16:23 vložil Jirka

Oni si stěžovali na brzdění "revitalizace".....? Z vlastní zkušenosti vím, že SKM Praha 3 provádí rekonstrukce čehokoli v bytových domech přímo tragickým způsobem, v zásadě jsou to vyhozené peníze. Bohužel se to pak asi objeví v oněch v článku zmiňovaných odhadech cen, nicméně chudáci kupující pak budou muset úplně všechny tyto rekonstrukce udělat znovu a pořádně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: "Do Radničních novin prý polemika nepatří a občané si ji nepřejí číst"

6.10.2009 17:04 vložil Čenda

to nejsou vyhozené peníze.Vzhledem ke skutečnosti, že neexistuje žádná možnost zjistit, jakým způsobem probíhá, a zda-li vůbec probíhá, výběrové řízení na dodavatele těchto rekonstrukcí, lze se právem domnívat, že na tomto netrasparentím toku obecních peněz někdo silně profituje. Takže pro zůčastněné osoby, přes které tyto peníze tečou, to nejsou vyhozené peníze, ba naopak, velmi snadno získané finance. Jak se na to dívají samotní nájemníci a potenciální kupci těchto bytů je druhá věc. To si musí dobře rozmyslet při komunálních volbách v příštím roce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: "Do Radničních novin prý polemika nepatří a občané si ji nepřejí číst"

6.10.2009 17:20 vložil Jirka

Samozřejmě, že v tomto smyslu vyhozené nejsou. Spřízněné firmy profitují až moc dobře :-)

Jedna perlička na závěr: U jedné zfušované rekonstrukce z nedávné doby, kdy byla celá akce na slušnou reklamaci nebo alespoň na žádost o podstatnou slevu, odpovědní pracovnící SKM prohlásili, že jednání dodavatelské firmy bylo natolik arogantní, že se raději o žádnou reklamaci pokoušet nebudou!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama