Diskuse

Starostka Prahy 3 - Milena Kozumplíková (ODS): Jsme v poločase

Vložit nový příspěvek

Odstupte! Zlodějka ideálů politické práce!

18.12.2008 14:06 vložil konhak

Jste v poločase, pěkně se nažerte a pokračujte!
K bytovému fondu bych rád slyšl hlas zastupitelů na dnešním jednání zastupitelstva!
Dotaz : Ví vůbec zastupitelstvo, že usnesením Rady č. 247 ze dne 16.4.2008 bylo 66% akcií SKM Praha3 převedeno na soukromou firmu CPP Services s r.o., která během krátké doby byly pohlcena s TVO Europe Management Services s.r.o. s cizokrajným majitelem! Ti nám skutečně pomohou s opravami bytového fondu a uleví se SKM Praha 3- řízeného zastupitelem(!) , ředitelem a členem představenstva SKMPragha 3 aby se starala tak jako o dům Baranova 20!!!
Nutno podat, že jednatelem cizokrajné firmy s peněžním vkladem 200 tis. je pan Milan Ganik (alias Ganík) z vilových domů v Nebušicích. A je také jednatelem Nadačního fondu pro rozvoj Prahy 3, kde samozřejmě nechybí modráček hurda- představitel žižkovské mafie ve všech orgánech a skciových společnostech! Ruka ruku myje, bohužel bude ještě 2 roky tak činit! V rámci slušnosti bych žádal na pí. Kozumplíkové, prosím odstupte!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Odstupte! Zlodějka ideálů politické práce!

14.1.2009 15:40 vložil zdeněk

Paní starostko. Proveďte úpravu redakční rady Radničních novin! Překvapuje mne, že v redakční radě je známý mafián H., poslanec za ODS a zastupitel Reicígl- všechno stihne a profláknutý kamarád žižkovské mafie Nigrýn za ČSSD. Radniční noviny jsou hlásnou troubou mafiózů z Prahy mafie a neumětelů ve veřejné správě! Co kdyby tam byly dopisy občanů- i třeba s kterými (jejich názory) nesouhlasíte. Prostě otevřené novin\y pro občany Prahy .Jinak čteme jen o úspěších vládniútí ODS, vidíme nádherné fotografie starostky, která se po celý život stará o problematiku Žižkova, starost je tis.měsíčně. To už je vejvar!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama