Diskuse

Starostka Prahy 3 - Milena Kozumplíková (ODS): Jsme v poločase

Vložit nový příspěvek

Nepořádek v komunální hygieně, výkaly, chodníky

19.1.2009 14:48 vložil jaroušek kytina

Praha 3- dobrá adresa!
Vážení zastupitelé, v jejichž obvodu leží ulice Radhošská! Zpozorněte!
V neděli jsem s kočárem brouzdal po Praze j a jezdil jsem ulicí Radhoštskou! V neděli svinčí, dezolátní chodníky, přeplněné oddkové kontejnery , psí exkrementy! To je prosím obraz té části Žižkova navazující na ulici Vinohradskou!
Vážení zastupitelé- když už nic neděláte tak alespon neškoďte a o d e j d ě t e z pozic! ODS stojí tak alespoň za to leno, se kterým se na horním Žižkově setkáte! Kdo jste zastupitelé si zjistím a vyvinu tlak, abyste odešli ze zastupitelstva!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nepořádek v komunální hygieně, výkaly, chodníky

26.1.2009 13:10 vložil hurdásek

Jmenuji zodpovědně nezodpovědné zastupitele za ODS za třetí volební obvod:
Jsou to členové radnice Mgr,. Šmíd, Kozumplíková a do počtu Vilímec, MUDr. Žmolíková, doc. Černý. O těchto zvolených členech zastupitelstva za ODS jsem vůbec neslyšel, že by něco dělali- jsou jenom pro zajištění pohodlné většiny žižkovské mašinérie ODS a pravděpodobně jim je vše jedno! Volám na Vás- už se konečně projděte po svém volebním obvodě, jestli tam bydlíte. Radhoštská, Baranova, Dům v péči ODS- SKM Praha 3 Baranova 40! Máte nejvyšší čast zmizet z politické scény!
Ostatní zastupitelé pánové Rut, Ing. Ráb, Ing. Mikeska a částečně pí. Oubramová mají mojí důvěru! Jen ji zbytečně neprohýřte! AŤ volby přinesou novou nemafiální zastupitelskou demokracii!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama