Diskuse

Účel světí prostředky v podání Alexandera Bellu

Vložit nový příspěvek

Byl to opravdu někdo z ODS?

6.5.2019 19:25 vložil Michal Novotný

Dobrý den,

mě by spíše zajímalo proč si myslíte že za tím vším stojí pan Bellu. Přeci podle toho kdo to označí nedokážete poznat kdo je za tím monitorem. A že to třeba označila "likem" nějaká jeho firma přeci není nic špatného a myslet si že to je zrovna on je zvláštní. Přeci jeden člověk nemůže spravovat několik účtů na sociální síti. Dokážete tedy nějak více říci proč si myslíte, že ty profily jsou buď falešné a nebo se "rozdávají" liky jen pro nějakou popularitu pana Bellu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Byl to opravdu někdo z ODS?

6.5.2019 21:08 vložil Michal Vronský

Dobrý den, děkuji za reakci. Pan Marek Zeman se od výroků distancoval a zároveň potvrdil, že účet kdysi založila ODS v rámci jeho dřívější politické kampaně. On sám na facebooku aktivní není. Pokud kdokoli tento účet ovládá a publikuje jeho jménem, musel buď tento účet nabourat a nebo je to někdo, kdo má k účtu přístup, tedy někdo z ODS. Šéfem ODS na Praze 3 je A. Bellu, a proto je ponejvíce zodpovědný za toto zneužívání: sdílení svých vlastních příspěvků osobou, která o tomto sdílení a citacích nemá ponětí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Byl to opravdu někdo z ODS?

17.5.2019 22:26 vložil Jiří + Hana

Děkujeme za vysvětlení.
Za nás můžeme říct jedno: po ambiciózním a bohužel nijak chytrém p. Bellu, který rozložil Žižkov jen proto, že ho lidi za starostu nechtěli zůstane zlá krev ještě dlouho.
A když jsme ho viděli v Atriu na jeho předvolební akci, kam si pozval 2 největší magory z předsedů SVJ na Žižkově, mělli jsme jasno! Toho nikdy !Ten se neštítí ničeho !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama