Diskuse

Žižkovská radnice se s Nákladovým nádražím chlubí předčasně

Vložit nový příspěvek

A co nadace pro rozvoj Žižkova pánové Hurdo, Ganíku,

11.12.2008 15:17 vložil dělňas

Táži se zastupitelů ve výboru pro územní rozvoj a majetek MČ Praha 3:
- z jakéhodůvodu návrh na změnu územního plánu nebyl projednán v zastupitelstvu
- proč návrh prošel pouze modrou Radou
-proč zastupitelé ve výboru pro územní rozvoj a majetek MČ Praha 3
Bc. Ondřej Pecha (známý kauzou kultura , 30 tis. podpisů pro jeho odvolání s technokratem radním Richtrem ) proč se zabývá oblastí, které vůbec nerozumí?
Pavel Hurda namočený do všech možných kauz působí na Praze 3 jako představitel klientelské a mfiánské ODS?
čím se zabývá Markéta Vávrová v této komisi? jaké má odborné předpoklady?
co dělali zastupitelé z ČSSD Jan Plíva a Ing. Nigrin v této situaci? Asi nic díky minulému volebnímu období kdy nám vládla koalice ČSSD a ODS!
Jak je vůbec možné, že ODS válcuje ve veřejné správě vše? V uvedeném výboru jsou 3 členové ODS a 2 členové ČSSD! To musí vypadat hlasování! Jiné strany, zvláště zelení nemají nárok! Ostuda zastupitelské demokracii na Praze 3 představované méně vzdělanou starostkou a jejími zástupci!j


Reagovat  Reagovat s citací


Žižkovská radnice je složena z kreténů!

24.11.2008 12:54 vložil ferda

Celá přestavby Žižkovského nákladového nádraží je hnus! najednou se objeví mafián sekyra (pracovní název pro lotra) a k němu kdy Íčko? A jede se dál Hurda, Milan Ganik (alias Ganík) z Nebušic, CPP s.r.óčka!, SKM a.s., místostarosta lochman, ODS radnice! Co proboha občané chcete? Pořádně zastavěný Žižkov, prebendy pro naše zastupitele z ODS nechcete? My je ale dostaneme! Sekyra, senátor Kladívko, jsme jedna rodina, Nadace pro rozvoj Žižkova (Hurda, Kaprasová, Ganík, Sedlák! To je ten architekt, kterýmu developeři sebrali slušnější návrh přestavby! Nyní je ve hře zase 20-ti patrové věžáky- což Vám z radnice nestačí ta hrůze CPP? A proč se tam nedělá? V plánu chcete zbourat centrální budovu nádraží? To už tady bylo, připomínám jako Denisovo nádraží. Hovada a hochštapleři odchod!!


Reagovat  Reagovat s citací


jak může radnice předložit krátce po sobě dvě změny územn

21.11.2008 14:33 vložil jarda

Vizualizace je přesto nepřehledná. Není jasné co s budovou na nynějšímnákladovém nádraží- jistě je pro "developery" kolem kmotra Mrázka a nynější modré mafie oředstavované kmotrem Hurdou nejjednoduší- celý objekt zbourat. Ať je to styl konstruktivismu hlavně bude místo. A co se hřbitovy? Vymístíme hřbitovy jinam? Nevidím na vizualizaci benzinovou pumpu? taky ji zrušíme? Pak postavíme další stavby podobné jako jsou pro CPP! Developeři mají přeci peníze ! A jejich původ nezkoumejme! A to máme komisi pro rozvoj Městské části - je v ní i hurda, nadaci pro rozvoj Žižkova (neppřesný název) kde sedí ve správních orgánech zase hurda a jednatelem je milan ganik (alias ganík). To jsou oni, kteří hýbou rozvojem Žižkova pod modrým práporem radnice v čele s pí. Kozumplíkovou a opilým tajemníkem. A propo? Co je s ním?


Reagovat  Reagovat s citací


Idioti na radnici!

20.11.2008 17:09 vložil honzík

Tak zase kamarádi kmotra Mrázka- Sekyra Group, a zase si budou developeři diktovat! Ale jak vůbec dopadá CPP? Pracuje se tam? či budoucím obyvatelů brání v životu elektomagnetický smog? Jak je možné stavět na tak omezených plochách obytnou čtvrť - nový Žižkov pro 15 tis. občanů? Dovede si vůbec Radnice se svými omezenými radními- Hurdou, Pechou, Lochmanem jaký kolaps v dopravě to způsobí? Holt volům nelze pomoci! A hlavně ne představitelům obvodního dsdružení ODS v čele s Hurdou a MUDr. Zemanem! Holt pro ně jsou kecy o správné adrese - je zajímá kšecht a zlodějna veřejných prostředků!


Reagovat  Reagovat s citací


facku

6.8.2008 20:59 vložil sad

Bože, tak rád bych dal za tohle někomu facku!...


Reagovat  Reagovat s citací


Tak vida!

6.6.2008 22:36 vložil chk

Tohle je novinka ve světě nevídaná. Místo aby radnice ve spolupráci tvořila územní plán, kterému se investoři musí přizpůsobit, nechá raději návrh územního plánu vypracovat samotnému investorovi. Je to problém, u nás se na územní plány vůbec kašle - kdo zaplatí víc, staví. Staví doslova co chce.
Tohle jsme si zvolili, tak to máme. Přesně tohoto jsem se u jednobarevné radnice bál.
Mmchdm, pane Rute, toto je první Váš příspěvek zde, který za něco stojí...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak vida!

6.6.2008 22:38 vložil chk

Oprava: Mělo být "radnice ve spolupráci s občany". Tak nějak bych si to totiž v demokratické společnosti představoval.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama