Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: výsledek vždy stejný

13.11.2015 12:53 vložil Radek Hlaváček

Tak se podívejte na bod 7 a srovnejte si to s chováním bývalého náměstka mnoho měsíců nazpět. Takže tehdy se porušení koaliční smlouvy nepočítalo? K bodu 8 asi tolik, že nedbáte na druhou větu tohoto ustanovení. Koaliční jednání k Matěji Stropnickému bylo svoláno několikrát, bez výsledku a bez nápravy. To bylo neúnosné. Jeho odvolání bylo proto zcela logické.

Rozpad koalice způsobilo bezprostředně hlasování na posledním zastupitelstvu 5. 11. 2015, kdy opět Trojkoalice porušila bod 7 koaliční smlouvy při hlasování o dotačních vztazích k městským částem, přičemž smlouva byla tehdy stále platná. Na základě toho byla smlouva vypovězena. Konec koalice jde tedy jednoznačně na vrub Trojkoalice.

Co se týče konkrétních příkladů, máte je uvedeny v rozhovoru, o kterém diskutujete. Konkrétně třeba problematika Vidoule. Tam za bezmála rok ve funkci bývalý náměstek neudělal absolutně nic, přitom má ústa plná boje s developery. Herectví zkrátka nezapře :) Bývalý primátor Hudeček jej v tomto kontextu nazval tlučhubou, s tím nezbývá než souhlasit. A dalších příkladů je celá řada - neschopnost dotáhnout do zdárného konce problematiku stavebních předpisů, na úrovni Prahy 3 tu všichni vzpomínáme na Stropnického bytovou koncepci. Tedy spíše nevzpomínáme, nikdy ji nebyl schopen dát dohromady :)) Takže je to pořád stejné. Velká prohlášení, výsledky žádné.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama