Diskuse

Soukromá školka nenahradila kemp, ačkoli to tak může vypadat

Vložit nový příspěvek

Zahrada búdět

2.12.2016 14:45 vložil Jan Hanzlík

Tak pan Bartásek má jistě situaci pevně pod kontrolou, jako ostatně celou Pražačku od počátku svého působení, zajímavé ovšem je, že školka na svých stránkách inzeruje mj. právě onu-dle pana Bartáska nepronajatou-zahradu... (Vlástní zahrada: Velkou současti MŠ je vlástní zahrada s množstvím výhod pro děti-toto je přesná citace z webu školky). To jen tak na okraj. Jinak pan Harvalík opravdu nastupuje, podle zpráv šuškaných po Žižkově hodlá originální kavárnu Coffee Corner, která celou sezónu praskala ve švech, a kterou si pro její neopakovatelný styl jezdili fotit ze všech lifestylových časopisů, nahradit třemi unibuňkami-patrně stejného stylu, jaký zvolil ve Stromovce, tj. stylu "nebojte se, nebydlí tu ukrajinští dělníci, to je jen moje hospůdka". Takže to znovu otevírá otázku, zda větší příjem na nájemném vyrovná fakt, že tam asi budeme chlemtat staropramen z kelímku... Ale pan Bartásek má asi tenhle typ kultury radši. Já ne, já si spíš myslím, že jsou věci, které penězi nezaplatíš...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zahrada búdět

2.12.2016 15:25 vložil petr

Možná by jste si měl koupit věštěckou kouly, když dopředu víte jak to tam vypadat. Nebylo by lepší počkat na novou sezénu a pak buď kritizovat nebo chválit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zahrada búdět

15.12.2016 15:32 vložil PT

nicmene tou zahradou se opravdu chlubi...

http://kapka-kapitoska.cz/cs/proc-za-nami/Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zahrada búdět

17.3.2017 22:03 vložil Petr Kolařík

Já bych si, tedy s dovolením, raději koupil kouli než tu vaší kouly...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zahrada búdět

16.12.2016 19:59 vložil alena

Proč to neřeší radnice! Je to obecní majetek. Jakto že rozhoduje pan Bartásek. On nemusil projít konkursem a vypsal konkurs podle ceny v obálce. .Cena nájmu přece není nměřítkem kvality. Proč to radnici nevadí ,Jak se na tuto funkci dostal pan Bartásek? ten nse nemusel zřejmé zúčastnit konkurzua le on jediný rozhoduje, že něco dobrého zničí Pan Bartásek nenaplnuje žádné zákony ani předpisy. Existuje pravdivá moudrost- co funguje- nemá se ničit.A to je tento přpíad.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama