Diskuse

Vyšetřování Lupáčovky mělo skončit, po zásahu radnice však bude pokračovat

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Tolik?

1.2.2016 16:23 vložil Kamil

A o kousek dál si udělali svůj pomníček zelení. Cyklostezka odnikud nikam. Za 5 mega, nebo kolik?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tolik?

2.2.2016 23:30 vložil zdenek

Tato radnice přece dělá totéž mnohonásobně -obarvení paneláků 600 . mil, nástupy na c cyklostezku,6 mil,Komesko nám mnoho mil, dům Bořivojova 27- 42 mil, nám Jiřího z Poděbrad 100 milionů, drahé jednodenní akce -Husité na Vítkově a další jedno denní pomíjivé a zbytečné akce, dívejte ser na internetu na tyto ceny.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Tolik?

3.2.2016 17:57 vložil Iont

Pane Zdeňku, není mi jasné, co kritizujete - jednodenní pomíjivé akce typu Husité na Vítkově nebo naopak trvalé investice, například do zpřístupnění cyklostezky? Možná vy osobně máte preference jiné, tak nám je prozraďte, kam byste investoval naznačené finance?


Reagovat  Reagovat s citací


investice

12.3.2016 14:50 vložil eva

já bych část investic vložila do cvičení - nástroje na cvičení jsou asi jen 3 na Vítkově, na Jiřáku už se mi nelíbí rozlézající se tržiště, kde 1/2 výrobků se může o poctivém farmaření jen zdát, navíc všude kolem je obchodů jak nastláno.Tak aspoň kousek venkovního fitnes parku podél zdi kostela od Vinohradské, kde stejně jen lítají psi


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Tolik?

3.2.2016 18:53 vložil Marek Knot

Lepší nedělat nic a kritizovat od toho internetu, co? Chtěl bych vidět Tebe hrdino. Jednou se tu podepisuješ Zdeněk, pak zase Zdeňka. Tihle blbečci pak berou slušným lidem chuť něco dělat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama