Diskuse

Žižkovský kemp otevře na Čarodějnice – 30.4.2016

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlásil nebo tajil?

29.3.2016 18:35 vložil zdenek

pokračování jak to, že toto vyřizuje za majitele nějaká společnost -bez pravidel, zákonů,znalostí prostředí, znalostí, co.bude mít budoucí firma za nápln.Také asi mělo být veřejně vypsané výběrové řízení podle zákon ných pravidel.Pan Renza poskytl prostředky do vybavení arealu, aby sloužil občanům. I ten provoz stál peníze, jeho práce také. Tak mohla Mč s zato alespoň jednat a ne nechat jednat nějakou společnost bez pravidel a pravomocí Ani nevíme co bude firma dělat. Zde přece nejde Mč o peníze, aby se ničilo osvědčené místo, které sloužilo občanům .Pochopitelně si firma může vymyslet akce, které budou vydělávat, ale to není přece účelem obecního prostoru,který poskytoval dobré služby. Kolik by stálo Mč zřízení takového místa. Jenom kolik by stály projekty.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlásil nebo tajil?

29.3.2016 21:21 vložil Čáryfuk

Kdo četl ten článek, je mu jasné jaké blbé pomluvy šíříte. Lidi jako vy dělají jen blbou náladu a zlo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlásil nebo tajil?

29.3.2016 23:04 vložil Petr Košař

Dobrý večer pane Zdeňku, vy máte nějaké bližší informace co plánuje nový nájemce? Znáte jeho program akcí apod. Můžete se o ně s námi podělit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlásil nebo tajil?

9.4.2016 21:37 vložil zdenek

zřejmě to bylo vybudováno, aby to sloužilo lidem a ti byli opravdu spokojeni, takže zde nejde o výši nájmu. Co ten nastávající má v úmyslu nikdo nezveřejnil takže ,Tady přece nejde o to, aby na tom Mč vydělala,a nevíme proč je lepší a výběr prováděl jeden bezvýznamný člověk.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlásil nebo tajil?

10.4.2016 03:36 vložil Radek

Jakmile to MČ pronajme, logicky to nájemci bude generovat zisk. Pochybuji, že by si to někdo pronajal aby pomohl lidem :-)) Otázka spíše zní, proč MČ neprovozuje kemp sama, pouze za "režii" na provoz a údržbu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama